Sedmikráska Žatec – náš tým

Michaela Hradcová

Michaela Hradcová

vedoucí pracovník, předseda, lektor
 Zdeňka Soběslavová

Zdeňka Soběslavová

místopředseda, asistent projektu, lektor
Jitka Poustecká

Jitka Poustecká

DS Baby klub, lektor

20 let jsem pracovala jako kuchařka - převážně v MŠ. Po narození mých dvou dětí jsem ale pochopila, že smysl mého života je starání se o děti. V Sedmikrásce pracuji od samého začátku. Nejprve jako lektorka cvičení rodičů s dětmi a služební maminka. Následně jsem začala spolupořádat akce pro děti . Mám velmi blízko k přírodě a zdravému životnímu stylu, proto také vedu kurzy zdravého vaření a ve školičkách připravuji zdravé svačiny. Absolvovala jsem kurz Hlavní táborový vedoucí, cvičení rodičů s dětmi, jóga pro děti, zdravotník a profesní kurz Chůva do zahájení povinné školní docházky a od roku 2016 pracuji jako chůva v Baby klubu.

Lenka Hrubá

Lenka Hrubá

Školička Na Náměstí

Myšlenku být učitelkou jsem poprvé měla už ve 3. třídě, kdy jsem si řekla,že jednou budu učit malé děti. Začala jsem navštěvovat lidušku a hodiny klavíru, hrála několik let v divadelním kroužku a samozřejmě mé kroky vedly na Střední pedagogickou školu v Litoměřicích, obor učitelství MŠ, kterou jsem v roce 1993 dostudovala. Od té doby se věnuji této práci, pro mne spíše smyslem života - dětem. Mám ráda dětský smích, veselost, upřímnost a bezprostřednost. Téměř celou svoji kariéru jsem učila na vesnické malotřídce, poslední 1,5 roku pracuji v DS Školička Na náměstí.
Sama jsem matkou dvou synů, jsou pro mne tím nejvíc na světě. Mám ráda ruční práce, četbu historických knížek, květiny a hlavně život. A taky oříškovou čokoládu a zmrzlinu 🙂

Monika Henlínová

Monika Henlínová

rodinný asistent, lektor

Jmenuji se Monika a pro jsem děti teta Móňa 🙂 . Jsem maminkou tří dcer a šťastně vdaná. Rodina je pro mě vším. Život mě vedl různými cestičkami až příchodem třetí dcery jsem došla do Sedmikrásky, jako maminka navštěvující různé aktivity, které Sedmikráska nabízela. Slovo dalo slovo a začala jsem pro mateřské centrum pracovat jako služební maminka jednou týdně v herničče.

Barunka rostla a já se měla vrátit do práce. Dostala jsem však nabídku pracovat pro Sedmikrásku. Ani minutu jsem nemusela váhat a pod důvěrou paní Hradcové jsem si udělala kurzy na cvičení s dětmi (např. Eva Kiedroňová - cvičení a kreativní programy pro rodiče, akreditované kurzy cvičení rodičů s dětmi ). Pracuji jako lektor kurzů cvičení rodiče s dětmi, starám se o chod rodinného centra včetně pořádku. Také vedu kurzy Barvínků, které mě velice baví a umožňují mě vrátit se do mého dětství .V Sedmikrásce mě najdete už skoro pět let. Za tu dobu jsem měla možnost poznat spoustu super maminek a jejich dětí. Práce mě naplňuje a je pro mě radostí !!!

Denisa Hradcová

Denisa Hradcová

administrativa
Andrea Rábová

Andrea Rábová

lektor
Bc. Hana Černá

Bc. Hana Černá

Školička Na Náměstí, lektor těhotné

Jmenuji se Hana Černá.
Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu a poté na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně bakalářský obor Porodní asistentka.
Před nástupem do Školičky Na Náměstí jsem pracovala jako porodní asistentka v žatecké nemocnici.
Ve Školičce Na Náměstí pracuji od března 2018.
Tato práce mě stejně jako zaměstnání předchozí ohromně naplňuje a baví.
Mimo jiné působím jednou týdně v Mateřském centru Sedmikráska jako lektorka předporodních kurzů a cvičení pro těhotné.

Veronika Petráková

Veronika Petráková

DS Baby klub, lektor

Vystudovala jsem ekonomické lyceum, ale vždycky jsem věděla, že mé poslání je starat se o děti předškolního věku. Do Baby klubu jsem nastoupila po mateřské dovolené a s láskou tu o děti pečuji od roku 2017. Každé úterý a čtvrtek seznamuji děti s anglickým jazykem pomocí metody Wattsenglish. Po dobu 20-30 minut na ně mluvím pouze anglicky, hrajeme hry, zpíváme, soutěžíme, tančíme. Díky tomu se tak děti učí základy AJ naprosto přirozeně a hlavně zábavnou formou.
Spravuji facebookovou stránku Babyklub Sedmikráska a náš docházkový systém Webooker.

Věřím, že se láska k dětem a radost z předávání informací nedá naučit v žádné škole, s tou se musíte narodit 🙂

Pavlína Hejzlarová

Pavlína Hejzlarová

DS Jitřenka
Renata Pelcová

Renata Pelcová

administrativa

Do MC Sedmikráska jsem chodila už od jeho vzniku se svojí dcerou a neteří, je to moje srdcová záležitost. A jsem ráda, že jsem od ledna roku 2018 stala součástí skvělého týmu Sedmikráska, pracuji zde jako administrativní pracovnice. Dětičky v našich školičkách mi vždy vykouzlí nekonečný úsměv na tváři, dodají energii a dobrou náladu 🙂

Gábina Štrasserová

Gábina Štrasserová

fyzioterapeut
Kristian Rába

Kristian Rába

lektor, trenér

Celý můj život se točí kolem sportu, proto jsem se mu začal věnovat i profesionálně. Jsem osobní trenér, instruktor fitcentra, trenér kulturistiky. Dále se specializuji na cvičení vlastní váhou těla, Flowin a TRX - těmto aktivitám se věnuji v Sedmikrásce, kde trénuji dospělé. Protože ke sportu patří i péče o tělo, absolovoval jsem kurz s mezinárodní akreditací Masér pro sportovní a rekondiční masáž. Zatím jsem stále aktivní sportovec. Miluji plavání, kolo, běh a triatlon. V minulých letech jsem zavítal do Prahy, kde jsem pracoval jako kondiční trenér a masér pro profesionálního sportovního klubu Viktoria Žižkov.

Renata Sedláčková

Renata Sedláčková

lektor jógy

Se mnou se v Sedmikrásce setkáte na hodinách jógy 🙂 Józe se věnuji již 10let, baví mě propojovat západní styly s východními. Věnuji se józe pro dospělé, ráda pořádám semináře pro ženy, které jim pomáhají najít samu sebe.

Bc. Lucie Bažoutová

Bc. Lucie Bažoutová

-

Práce s dětmi mne velice naplňuje, a proto se ji věnuji již 5 let. Mám za sebou práci v jesličkách i soukromé školičce v Praze a od prosince 2018 pracuji v Baby klubu. Současně nyní studuji navazující magisterské studium speciální pedagogiky na UK v Praze, kde se mimo jiné zaměřuji na logopedickou prevenci, což zahrnuje zrakové, sluchové a hmatové vnímání, hrubou a jemnou motoriku, motoriku mluvidel, paměť či dechová cvičení. Ráda také maluji a tvořím a výtvarného ducha se snažím předat i našim dětem.